Cześć, jestem Tomek...
i chciałbym powiedzieć Ci kilka słów o sobie ..

Wielu z Was kojarzy mnie głównie z aparatem, jednak oprócz zdjęć jestem pracownikiem Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu w Banku Spółdzielczym w Przeworsku. Bardzo cieszę się, że mogę tę pracę łączyć z fotografią, która jest dla mnie zarówno pasją, jak
i dodatkową pracą. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego fotografia sprawia mi olbrzymią przyjemność, ponieważ na każdym kroku poznaję nowe osoby, nowe charaktery i ich historie.. 
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, staram się poświęcić odpowiednią ilość czasu i uwagi. Najlepiej czuję się podczas robienia reportażów okolicznościowych ze ślubów, wesel, studniówek itd. To właśnie takie zdjęcia mają w sobie mnóstwo emocji. Bardzo doceniam fakt i jednocześnie dziękuję osobom, które decydują się rozpocząć współpracę ze mną. Dokładam wszelkich starań, aby fotografie zawierały w sobie naturalne emocje.
Jeśli chodzi o fotografię od strony technicznej, to fotografuję aparatami SonyA7III, do których używam różnych obiektywów oraz lamp błyskowych (w zależności od  konkretnych potrzeb).

Zapraszam do obserwowania moich poczynań z aparatem w mediach społecznościowych, a jeżeli poszukujesz fotografa, to sprawdź zakładkę "Oferta" lub napisz do mnie w wiadomości prywatnej.
Back to Top