Reportaż Ślubny

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | PORTRETOWA | WIZERUNKOWA | OKOLICZNOŚCIOWA

Reportaż Ślubny

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | PORTRETOWA | WIZERUNKOWA | OKOLICZNOŚCIOWA

Fotografia ślubna to nie tylko zbiór zwykłych zdjęć związanych z dniem ślubu. Niesie ona w sobie tak wiele znaczeń, że trudno ją opisać jednym słowem. Jest romantyczna, emocjonalna, pełna niezwykłych i podniosłych chwil i wyjątkowego klimatu. 
Fotografia ślubna to fotografia wyjątkowa.
HYBRYDOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA - CO TO TAKIEGO?
Hybrydowa Fotografia Ślubna którą tworzę wraz z Maciej Watras - FOTOGRAFIA to nowe pojęcie w dziedzinie fotografii ślubnej. 
Dzięki odpowiedniemu podejściu jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko piękną foto-galerię ślubną, ale również dostajecie krótki klip (ok. 15 minut). Największą zaletą tego rozwiązania jest to że podczas naszej pracy nie jesteście w stanie stwierdzić czy właśnie Was fotografujemy czy filmujemy. 
Dzięki temu ujęcia są bardziej naturalne, nawet goście weselni są zaskoczeni oglądając teledysk, bo przecież "był tylko fotograf"
KLIP - TELEDYSK ŚLUBNY PATRYCJI I DOMINIKA​​​​​​
KLIP - TELEDYSK ŚLUBNY BARBARY I PAWŁA
​​​​​​​ZDJĘCIA Z PRZYGOTOWAŃ DO ŚLUBU ORAZ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
Każda historia ma swój początek. Nie inaczej jest w przypadku dnia Waszego ślubu. Historię Waszego dnia ślubu otwierać będą zdjęcia, które pokażą gdzie odbywały się przygotowania do ślubu. Bez względu czy będą to pokoje hotelowe, czy Wasze domy rodzinne, a może wspólne mieszkanie czy dom. Błogosławieństwo to ostatni moment przed wyjazdem do kościoła. Czasami Wy i Wasi bliscy tryskacie emocjami, innym razem jesteście bardziej powściągliwi. Zawsze jednak warto sfotografować błogosławieństwo, gdyż nikt z nas nie wie, jak do końca się zachowa. Te gesty i słowa mają wielką moc
i bardzo często prowadzą do przepięknych emocjonalnych zdjęć. Od radości - aż po łzy. 
ZDJĘCIA ŚLUBNE
Reportaż ślubny to kluczowa część pamiątki z dnia ślubu. Zdjęcia, które się w nim znajdują nie tylko dokumentują najważniejsze momenty takie jak przysięga, czy zakładanie obrączek, ale także opowiadają historię o Was i Waszych najbliższych. Zdjęcia ślubne, które przedstawiają Waszą prawdziwą historię, pełną emocji i wzruszeń stanowią niezwykłą wartość i nawet po wielu latach przywracają wspomnienia.
ZDJĘCIA Z WESELA
Wesele dla wielu par jest imprezą życia planowaną czasami nawet przez kilka lat. Goście, rodzina, przyjaciele, piękne miejsce i impreza do białego rana - to najczęściej spotykany scenariusz. Zdjęcia z wesela są najlepszą okazją, aby uwiecznić Was oraz najbliższych w świetnych nastrojach, w trakcie tańców, zabaw czy rozmów. Podczas wesela staram się być blisko ludzi i najważniejszych wydarzeń, bez których nie ma szans powstać wyjątkowy reportaż.
ZDJĘCIA W PLENERZE
Zdjęcia w plenerze to indywidualny wybór. KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ 

You may also like

Back to Top